Slováček

Rychle, levně, kvalitně


Sádrokartony


Výhody stavebního systému

Pomocí sádrokartonových desek můžete rychle, čistě a kvalitně měnit vzhled bytu nebo kanceláře . Lze velmi jednoduše snížit stropy, instalovat moderní osvětlovací prvky, libovolně upravovat stěny a podlahy.

Výhodou sádrokartonových systémů ( Knauf, Rigips ) je úspora nákladů a času, minimální spotřeba vody, energie, plošné nároky, nízká hmotnost, snadné vedení instalací uvnitř příček, rychlá montáž, dokonale hladký povrch. Další výhodou je nízké statické zatížení stávající stavby sádrokartonovou konstrukcí. Dle technologického předpisu je možné dosahovat požárních odolností v rozsahu 15 až 180 minut.

Sádrokarton ochotně upravíme do rozměrů a tvarů, které požadujete, včetně všech otvorů a dalších modifikací.

Podkroví


Podkrovní konstrukce jsou konstrukce jejichž úkolem je vytvořit v interiéru příjemné klima a které mají zároveň zajistit tepelnou izolaci prostoru. Základními výhodami jsou: nízká hmotnost, rychlý a suchý proces výstavby.

Předsazené stěny


Předsazené stěny jsou používány pro estetické vylepšení stávajících povrchů, zvýšení tepelně izolačních vlastností a zvukové odolnosti stěn, případně pro vytvoření meziprostoru pro vedení instalací.

Sádrokartonové příčky


Sádrokartonové příčky jsou nenosné interiérové dělící konstrukce, oddělující jednotlivé prostory uvnitř budov. Rychle a efektivně rozdělují obytný prostor s minimálním úbytkem užitné plochy

Kazetové podhledy


Podhledy ze sádrokartonových kazet či lamel volně vkládaných do kovového roštu jsou jednoduchým a rychlým řešením pro snížení stropu a vytvoření snadného přístupu k instalačním vedením v meziprostoru. Nabízí se volba z široké škály designových vzorů. Použitím perforovaných prvků je možné zároveň řešit i vnitřní akustiku prostoru.

Tepelné a zvukové izolace


K výstavbě a rekonstrukci bytů patří neodmyslitelně tepelná a zvuková izolace. Pro zateplení jsou nejvhodnější tepelně-izolační materiály z kamenné nebo skelné vlny. Ty totiž přinášejí mimo tepelně-izolační funkce i další výhody: nehořlavost, výborně tepelně izolují, jsou zvukopohltivé, chemicky neutrální, zabraňují množení baktérií a hub, hygienicky nezávadné.

Stavební pouzdra


Konstrukce stavebních pouzder umožňuje jejich umístění do příček. Klasické otočné dveře ve vašem domě, bytě, kanceláři zabírají spoustu místa. Pouzdra vám uspoří místo, šikovně dveře schováte do sádrokartonu. Pouzdro chrání dveře před vnějším poškozením. Stavební pouzdra také oceníte i kvůli tichému způsobu otevírání a zavírání posuvných dveří.